Wyposażenie

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dysponujemy doskonałym aparatem USG (VOLUSON najlepszej firmy na rynku medycznym). USG posiada oprogramowanie w technologii 2D, 3D i 4D. Aparat jest wykorzystany do badań w ginekologii, położnictwie, badania gruczołów piersiowych.

Wykonujemy badania USG:

  • przezbrzuszne
  • dopochwowe
  • USG sutka
  • USG położnicze 4D w czasie rzeczywistym
    (wynik badania dokumentujemy na płycie DVD lub w formie zdjęcia)

W wyposażeniu gabinety również znajduje się videokolposkop, pozwala na jednoznaczną diagnozę chorób szyjki macicy, popartej badaniem histopatologicznym odczytywanym w najlepszej Klinice Patomorfologii Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Dla pacjentek ciężarnych mamy również aparat KTG-do monitorowania pracy serca płodu i skurczów macicy w ciąży.

MonaLisa-Touch_logo1Posiadamy również najnowszy aparat Mona Lisa- Touch, którym można wykonywać wiele zabiegów poprawiających wygląd i estetykę krocza, co wpływa na samopoczucie, życie seksualne i kondycję kobiet zarówno w wieku rozrodczym, menopauzalnym jaki i po menopauzie. Aparat stosowany jest również do leczenia nietrzymania moczu. Zabiegi te są bezbolesne i cechują się wysoką efektywnością, nie wymagają również hospitalizacji.

7mSMART XIDE 0035

 

Opinie i doświadczenia ekspertów

„Zapotrzebowanie na lecznicze i/lub kosmetyczne zabiegi narządów intymnych kobiety nieustannie rośnie. Naturalne procesy starzenia, a w szczególności atrofia pochwy, mogą mieć istotny wpływ na układ rozrodczy kobiety, powodując poważne problemy natury fizjologicznej i psychicznej. Laser MonaLisa Touch™, SmartXide2 V2LR stał się uniwersalnym i niezastąpionym narzędziem służącym do regeneracji błony śluzowej pochwy oraz operacji narządów intymnych. Moim zdaniem, urządzenie to jest wyjątkowo skuteczne i pozwala zapewnić moim pacjentkom nie tyko doskonałe rezultaty, ale również maksymalny komfort. Zadziwiające rezultaty leczenia zaniku błony śluzowej za pomocą MonaLisa Touch™ widoczne są już miesiąc po wykonaniu jednego zabiegu, a w przypadku zabiegów korygujących kształt pochwy wyniki widoczne są natychmiast.”

Lek. Med. Stefano Salvatore
Kierownik Działu Urologii i Ginekologii
IRCCS San Raffaele Hospital, Mediolan, Włochy

 

“Przeprowadzone przez nas badania histologiczne błony śluzowej pochwy u kobiet doświadczających zmian atroficznych wykazały, że zabiegi MonaLisa Touch™ odbudowują błonę śluzową i przywracają ją do stanu sprzed menopauzy tak, jak zastępcza terapia estrogenowa. System laserowy, w przeciwieństwie do leczenia farmakologicznego, fizycznie stymuluje powierzchnię nabłonka i tkankę łączną oraz zasadniczo odmładza błonę śluzowa pochwy.”

Prof. Alberto Calligaro
Profesor Histologii i Embriologii
Uniwersytet w Pawii, Włochy